Top ponuka

Obľúbený sortiment

YORO wineblack Zväčšiť

YORO wineblack

Multifunkčná šatka

- nosí sa ako: čelenka, kukla, šatka na krk, potítko, maska, na piráta, čapica, uzol na vlasy, alebo dokonca ako bezramienkový top. Multifunkčná šatka (tunel). Materiál 100% polyester. 

YORO

  • 48-50 cm
  • 25 cm
  • 33 g
4,75 €

Za tento tovar nezískáte žiadne vernostné body.
Viac informácii

Multifunkčná šatka - rúško s kombináciou farieb vínovo-červenej a čiernej. Viete, že hlavou a krkom uniká až 30 % telesného tepla? Preto každý športovec, turista alebo bežný užívateľ ocení univerzálnu šatku, ktorá dobre chráni hlavu, tvár a krk pred prachom, chladom, vetrom alebo slnkom. 

Vďaka použitému materálu je šatka veľmi pohodlná, praktická a náchádza široké využitie pri vašich športových, či outdoorových aktivitátch, ale poslúži aj ako módny doplnok. Využitie: turistika, cyklistika, tenis, lyžovanie, snowboarding... 

MATERIÁL: Ľahký a pružný materiál zo 100% mikrovlákna polyesteru o rozmere cca 25x50 cm. 

VODEODOLNOSŤ a PRIEDUŠNOSŤ: Šatky sú príjemné priedušné a do určitej miery odpudzujú vodu. 

PARAPRIEPUSTNOSŤ: Vo veľmi teplom prostredí, alebo pri vysokej telesnej záťaži dobre odvádzajú telesný pot, vyššiu teplotu tela a sú parapriepustné. Pri mrazoch naopak chránia telo pred vonkajšou nízkou teplotou a neodvádzájú teplo von.

ELASTICITA: Vysoká elasticita umožňuje univerzálne použitie a komfort pri nosení. Elasticita materiálu je zachovaná i po niekoľkých rokoch užívania. 

ODOR CONTROL: Materiál nepodporuje vznik zápachu z rozkládajúceho sa potu. I pri vysokej fyzickej záťaži je tak zachovaná sviežosť materiálu. Materiál je antibakteriálny. 

UV PROTECTION: Materiál poskytuje ochranu proti UV žiareniu. 

ULTRA DRY: pri odvádzaní telesného potu materiál rýchle schne. 

Parametre
  • šatka
  • dámske, pánske, unisex /dámske + pánske/, detské
  • polyester 100 %
  • mix, červená, čierna
Podobné produkty
Predchádzajúci
Nasledujúci