Top ponuka

Obľúbený sortiment

Darč. poukážka 50 EUR Zväčšiť

Darč. poukážka 50 EUR

Darčeková poukážka na nákup tovaru v internetovom obchode VÁŠOBCHOD.sk - hodnota: 50 EUR

DARP50

50,00 €

Zakúpením tohoto produktu získáte až
5 vernostných bodov.
Viac informácii

Darčekové poukážky sú ideálne, ak chcete niekoho obdarovať a nepoznáte jeho presné želanie, alebo vkus. Darčekové poukážky sú jednoducho vítaný darček pre kohokoľvek a k akejkoľvek príležitosti. Ich výhodou je, že sú účelovo viazané a obdarovaný ich nemôže len tak minúť a na odmenu zabudnúť.

   Zaregistrujte sa a ihneď získate zľavu - 3 % z hodnoty poukážky

  • Zakúpiť poukážky je možné v hodnote 10 EUR, 15 EUR, 20 EUR, 30 EUR, 50 EUR a 100 EUR 
  • Poukážku je možné uplatniť iba pri jednej objednávke. Nie je možné rozdeliť hodnotu poukážky do viacerých objednávok
  • Objednať je možné aj kombináciu poukážok v rôznych hodnotách (napr. 2 x 20 €, 3 x 15 €, atď) a taktiež darčekové balenie poukážky
  • Uhradiť darčekové poukážky je možné iba vopred prevodom (nie je možná platba na dobierku), alebo priamo cez platobné systémy (TatraPay, SporoPay, VÚBPlatby)
  • Poukážku(y) pošleme elektronicky na ľubovoľnú mailovú adresu (vyberte si spôsob doručenia - osobný odber), resp. poštou podľa Vašej požiadavky, no vtedy platíte aj poštové poplatky
  • Dátum platnosti je uvedený na poukážke. Po tomto dátume sa poukážka stáva neplatnou a nie je možné si nárokovať zľavu
  • Každá poukážka má jedinečný kód, ktorý je možné použiť iba jedenkrát 
  • Poukážky je možné využiť 4 miesiace od ich vystavenia

 

Ako registrovaný zákazník získate nielen zľavu - 3 % z hodnoty poukážky, ale na váš učet sa pripíšu aj vernostné body, ktoré možete využiť ako bonusovú zľavu pri ďalšom nákupe! 

Darčekovú poukážku po jej úhrade posielame elektronicky (vyberte si spôsob doručenia - osobný odber), no môže mať aj tlačenú podobu a zaslaná vám bude poštou (ak si zvolíte tento spôsob doručenia), no vtedy platíte aj poštové poplatky. Na poukážke je kód, ktorý pri jej použití je potrebné zapísať do poznámky pri vypĺňaní objednávky v nákupnom košíku a hodnota poukážky bude odpočítaná z ceny nákupu. Finančné rozdiely medzi cenou poukážky a cenou nákupu nevraciame.

Nechajte výber daru na obdarovaného!